ŽIJ V PIVOVARU

REVITALIZACE areálu NUSELSKÝ PIVOVAR

Kdo stojí za projektem?

Revitalizaci areálu Nuselského pivovaru připravuje společnost Penta Real Estate. Architektonická studia připravující návrh revitalizace areálu byla vybrána na základě architektonických soutěží. Návrh rekonstrukce památkově chráněného objektu pivovaru zpracovává studio CMC architects, návrh nové residenční výstavby, která vznikne v severní části areálu, připravuje ateliér Chybik+Kristof Associated Architects. Konzultaci návrhu revitalizace s veřejností zajišťuje firma ONplan lab.

Penta

Penta Real Estate se zaměřuje především na development projektů v segmentech kanceláří, bydlení a maloobchodu.

Penta stojí za projektem Waltrovka, jehož ambicí je vytvořit v místech bývalé továrny Walter Motors novou moderní čtvrť a nabídnout veškerý komfort a služby jejím obyvatelům. Mezi další projekty patří příprava přestavby areálu železniční stance Masarykovo nádraží nebo administrativní centrum Florentinum, které získalo řadu ocenění, včetně nejprestižnější ceny v mezinárodní soutěži Central & Eastern European Real Estate Quality Awards.

| www.pentainvestments.com

CMC
CMC Architects

CMC ARCHITECTS (Chisholm Maslo Company) je mezinárodní ateliér zabývající se environmentálním designem, urbanismem a architekturou.

Společnost CMC na mezinárodní úrovni spolupracovala se světově uznávanými inženýry, umělci a architekty. Z českých projektů byla oceněna např. přestavba Holešovického pivovaru, bývalých Holešovických mlýnů, tedy dnešního areálu Classic 7, nebo Karolina Business Park v Ostravě. Spolumajitelé David R. Chisholm a Vít Máslo mají společně více než 40 let odborné praxe a působí jako ekologičtí návrháři kancelářských budov a také jako tvůrci trvale udržitelných projektů a prostředí.

| www.cmca.cz

CHYBIK+KRISTOF ASSOCIATED ARCHITECTS
Chybik+Kristof Associated Architects

CHYBIK+KRISTOF ASSOCIATED ARCHITECTS založili Ondřej Chybík a Michal Krištof v roce 2010.

Brzy se zařadili k nejmladší a výrazné generaci architektů v Česku. Mimo jiné jsou spoluautory nové pražské čtvrti Waltrovka, nebo připravovaného sídla Lesů ČR. Jejich nejznámější projekt, český národní pavilon pro světovou výstavu EXPO v Miláně byl oceněn mezinárodní porotou bronzovou medailí za architekturu a ateliéru přinesl renomé i v zahraničí. V současné době tvoří studio přes 50 architektů, kteří pracují na široké paletě projektů v řadě zemí světa.

| www.chybik-kristof.com